Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    reik padaryt vien dideli plakata su uzrasu pv: "Konservatoriai valdzioje tik kauno pilieciu noru, kauno pilieciu noras: sporto rumai dar siandien!!!" ar panasiai nors siaip per ilgas

    Comment


      Parašė kukaracha Rodyti pranešimą
      reik padaryt vien dideli plakata su uzrasu pv: "Konservatoriai valdzioje tik kauno pilieciu noru, kauno pilieciu noras: sporto rumai dar siandien!!!" ar panasiai nors siaip per ilgas
      geras sukis ; ) bet manau kad panikuojat be reikalo sprendziant kad infrastruktura jau vystoma -> bus ta arena.

      Comment


        100% aišku, kad čia bus tiltas - darbai vyksta ties mickevičiaus gatve - ties ten, kur bus tiltas o mitingas būtinas, ne kartą tai kartojau! prisidėsiu būtinai ir aš! o tas plakatas, kur kukaracha pasiūlė, būtų labai naudingas

        Comment


          jei nebuciau suplanaves keliones i vilniu tikrai atvaryciau pamitinguot..bet moraliai jus palaikysiu..

          Comment


            Šiandien dar per Pūko TV parodė moteriškos burbėjimą prieš areną. Maždaug, tautodailės pardavėja sako:
            Nu nežinau, nebetikėsiu valdžia, jei jie čia pastatys tą areną)
            nu vnž. Megos ir Senukų bajariai.
            Vien dėl tokių dalykų verta valdžiai parodyti, kad yra žmonių, kurie už tai. Bet man laikas tikrai nepatinka - ypač dėl to, kad mano dalyvavymas tiesiogiai priklausys nuo darbdavio geranoriškumo.
            P.S. o darbdavys prieš areną)

            Comment


              Parašė somis Rodyti pranešimą
              Šiandien dar per Pūko TV parodė moteriškos burbėjimą prieš areną. Maždaug, tautodailės pardavėja sako:
              Nu nežinau, nebetikėsiu valdžia, jei jie čia pastatys tą areną)
              nu vnž. Megos ir Senukų bajariai.
              Vien dėl tokių dalykų verta valdžiai parodyti, kad yra žmonių, kurie už tai. Bet man laikas tikrai nepatinka - ypač dėl to, kad mano dalyvavymas tiesiogiai priklausys nuo darbdavio geranoriškumo.
              P.S. o darbdavys prieš areną)
              Ta Pūko laida labai sunervino mane. Įsijungiau ją, galvoju vėl varys apie tai, koks blogis yra arena saloje. Bet maloniai nustebau, kai pradėjo kalbėti apie tai, koks blogis yra akropolis centre. Galvoju, pagaliau kažkas naujo. Bet laidos pabaigoje pakalbino suvenyrų parduotuvės savininkę, kuri pradėjo verkti dėl arenos saloje. "Tragedija, absurdiškiausia, ką Kaunas gali padaryti, nebetikėsime valdžia" ir nulis argumentų. Užsimaniau užeiti pas ją ir pasiklausti, kas tragiško su arena saloje. Ji Rita Mikšienė, o jos parduotuvė yra Rotušės a. 1.

              Comment


                tai nesakyk kur eini..sakyk seimynines problemos ..

                Comment


                  joker:
                  tikiuosi ji dirba sekmadieni
                  Jei nedirba, tai kuria kita diena tikrai uztaikysiu. Eisim visi po viena atskirai - zinos, ka pries kameras sneketi

                  Marux:
                  aha, seimynines problemos. o poto vakare grizes isijungia direktorius TV, ir mato, kad Karolis isijautes mitinguoja
                  Pakalbesiu su juo. Gal visgi zmogus bus.

                  Comment


                    Aš būsių tam mūsų mitinge (jei taip galima išsireikšti) tik reikia priminimą didžiulį užsidėti Beje mano darbas toks, kad aš tai galiu visada suderinti... Užuojauta somiui

                    O tos Pūko TV susitarkime nežiūrėti. Juk matosi, kad bukai nori kažką pasiekti, be jokių argumentų ir pan.... O mes tik nervuojamės bereikalingai.
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      "Kauno tiltai" atsivarė technikos ir šiandien nuo ankstyvaus ryto pilnu tempu dirba.

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        100% aišku, kad čia bus tiltas - darbai vyksta ties mickevičiaus gatve - ties ten, kur bus tiltas o mitingas būtinas, ne kartą tai kartojau! prisidėsiu būtinai ir aš! o tas plakatas, kur kukaracha pasiūlė, būtų labai naudingas
                        nereikia tu procentu : ) viskas pagal plana ; )

                        ir arena bus nebijokit, pasispardys cia visokie kupcinskai del vaizdo ir viskas

                        Comment


                          manau, reikės sudalyvaut mitinge prieš išvyką su Žalgirio fanais į Rygą; aišku ankstoka, nes aš žmogus pratęs ilgiau pamiegot, o žinant, kad Rygoj per daug ilsėtis neteks, tai po to daug nepakelsiu
                          ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                          Comment


                            Kupčinskas šiandien KD teigia, kad sprendimas dėl arenos turės būti priimtas iki liepos mėnesio.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė shrnz Rodyti pranešimą
                              manau, reikės sudalyvaut mitinge prieš išvyką su Žalgirio fanais į Rygą; aišku ankstoka, nes aš žmogus pratęs ilgiau pamiegot, o žinant, kad Rygoj per daug ilsėtis neteks, tai po to daug nepakelsiu
                              aš manau ir sudalyvausiu mitinge, o po to taip pat i Rygą kaip sakant bus dar to miego

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Kupčinskas šiandien KD teigia, kad sprendimas dėl arenos turės būti priimtas iki liepos mėnesio.
                                viskas aišku - mitingas būtinas, nes koncervai žiūriu nesiruošia nieko daryt greičiau. bus kaip įpratę, o mums vėžlio greičiu jau seniai per lėtai, nebėra tam laiko!

                                Comment


                                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                  viskas aišku - mitingas būtinas, nes koncervai žiūriu nesiruošia nieko daryt greičiau. bus kaip įpratę, o mums vėžlio greičiu jau seniai per lėtai, nebėra tam laiko!
                                  Kupčinskas tia teisingai mąsto (visą straipsnį pažiūrėk), tik neaišku, kaip jo bendrapartiečiai.
                                  Tik man dar įdomu, ar seimas ar vyriausybė turėtų spręsti dėl paramos Kauno arenai?
                                  Paskutinis taisė somis; 2007.04.13, 12:06.

                                  Comment


                                    Kas ir vėl žiūrėjo Pūko TV? Šį kartą kalbėjo Starkevičius. Kad maždaug statysime Miliūno projektą, nes su visa infrastruktūrą "kainuos 1 mlrd litų" prancūzų projektas).
                                    Bet kalba taip todėl, kad dar nežino jis jokių tikslių koncesijos skaičių.

                                    Comment


                                      Nuo kada Starkevičius "vadovauja" Arenos statybai?
                                      Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        Nežinau, ar vadovauja, bet nuo tada, kada jis konservatorius, ir kada konservatoriai gavo daugumą Kaune. Tikiuosi Kupčinskas paims vadžias į savo rankas, ir sakys Starkevičiui nešokinėti
                                        Beja, Starkevičius atsisakė ar tarybos nario mandato, ar seimo nario mandato?

                                        Comment


                                          tarybos nario sake atsisakys, nes netapo meru. Ar faktas jau ivykes nezinau

                                          Comment

                                          Working...
                                          X